Dezinfikujte
své

S naší dezinfekční bránou to jde lehce.Nemocnice Mariánské Lázně

U Nemocnice 91,
353 01 Mariánské Lázně

Společnost Nemocnice Mariánské lázně s.r.o. umístila dezinfekční bránu před hlavní vchod i z toho důvodu, že je klinikou s trvale vyčleněnými COVID lůžky. Nemocnice užívá provedení DEP 3.4 s transportním podvozkem aby mohla zařízení posunovat dle potřeb použití.

Naše společnost je s Nemocnicí v úzkém kontaktu a jedná o využití dalších strojů.

Vedení Nemocnice je sympatické, že dezinfekční brána může fungovat s náplněmi od různých výrobců, přičemž některé náplně již v Nemocnici používají.


Inovační centrum Ústeckého kraje

Klíšská 910/28
400 01 Ústí nad Labem

Systém vstupní dezinfekce využívá Inovační centrum ústeckého kraje při konání různých akcí v jejich prostorách ve Velké Hradební v Ústí nad Labem. Zde je vždy předpoklad většího počtu účastníků. Dezinfekční brána je zatěžována intenzivním provozem, kdy musí například při začátku akce nebo při pauze odbavit návštěvníků během několika málo minut.


Při akci zařízení stojí v exteriéru budovy kam ho dopraví z technického zázemí budovy dva zaměstnanci centra (je to do kopce).


K2pharm

Ratibořská 1651,
747 05 Opava

Společnost K2pharm v Opavě provozuje vstupní dezinfekční bránu EDP 3.4 před vstupem do svého sídla v exteriéru budovy. I zde probíhá testování celého systému naší vstupní dezinfekce.

Stalo se to tak, že jsme zapůjčili zařízení společnosti K2pharm na testování účinnosti naší dezinfekční brány EDP a dezinfekčních roztoků a nakonec se společnost K2pharm stala spokojeným uživatelem.

Mimochodem. Testování našeho vlastního prostředku EDS Cleansing a celého systému vstupní dezinfekce dopadlo opravdu excelentně.

Prodávající

VDED s.r.o.
Proboštov ev.č. 4,
Malečov  400 02

IČ: 093 59 508
Č. účtu : 7260227/0100

Telefon

+420 602 442 247

Email

info@vded.cz 

Sociální sítě